Příspěvky uživatele


< návrat zpět

.. nerozumiem presne tvojej otázke 4
Osobne som odlakovač nikdy neskúšal, tiež som niekde čítal, že vraj to funguje ako tak, lebo niekde robí len čmuhy. Existujú prípravky "rc body paint removal" od viacerých výrobcov, na niektoré nájdeš na Youtabe aj videá.
Aj keď už len ťažko si viem predstaviť, aby sa používaná karoséria = škrabance, praskliny obnovovala novým lakovaním. To už treba v takom prípade kúpiť novú karosériu celkový dojem nového lakovania na novej priehľadnej karosérie bude oveľa lepší.

a čo ti presne pípa?
- vysielačka? niektoré vysielačky pípajú, keď máš v nich vybité alebo slabé baterky.
- alebo ide akési pípanie od motora? ..skontroluj či nemáš niekde pri prevodoch niečo zaseknuté, čo by bránilo otáčaniu motora a ten zvuk by bol iba z elektrickej indukcie, ktorá by chcela motor roztočiť..
- možno ti ak má 27MHz vysielačku ruší nejaká elektronika v okolí a to pípanie by mohlo byť od motora aj vtedy, keď by si mal Trim na plyne nastavený troška viac dopredu alebo do zadu.. to je keď už elektromotor dostane veľmi troška elektriky, ale nestačí je to na zbeh. Podobné počuť aj keď stlačíš len veľmi malý plyn.

1 Vedomosti nadobudnuté z... presný názov knihy alebo skrípt si už nespomeniem... ale niečo s Tribológiou a bolo to staršie vydanie a bolo to niečo od Prof.Ing Jozef Balla.

Do 150€ kúpiš nový bez RC súpravy nový alebo s RC súpravou z bazáru... ale videl som od 160€ XB teda s RC súpravou... napr. maxda tu: modelhobby.sk


Menu

Náhodný obrázok

real_4.JPG

Vyhľadávanie

Tu na webe

Bannery priateľov

Môj banner pre Vás
rc-tamiya.cekuj.net


Miesto pre Vaše bannery
sunlight.shira.cz
ninu.cekuj.net - Open-Source, IT a iné
http://baterky-noze.sk/
http://rcsvet.webnode.sk

vas_banner

Uživatel


Štatistika

TOPlist
free counters